Tropiciele spisków dwaj

  

Dariusz Joński i Michał Szczerba odkryli aferę: mieszkańcy Rzeszowa się szczepią, co ma być dowodem na to, że rząd o nich wyjątkowo dba. Oczywiście skończyło się na tym, że z gadania dwóch polityków PO nic się nie potwierdziło. Podkarpacie nie jest faworyzowane, a większe dostawy szczepionki oferowano także innym miastom, które jednak grzecznie odmówiły.

No, ale Szczerba i Joński wiedzą swoje. Gdyby coś od nich w kraju zależało, to z pewnością wstrzymaliby szczepienia na Podkarpaciu do wyjaśnienia sprawy. Przy tym „do wyjaśnienia sprawy” należy rozumieć, że do momentu aż w województwie pomorskim wszyscy zostaliby zaszczepieni dwiema dawkami, a WSI nasyciłby już medykamentami jakiś kraj w Afryce, z którym kiedyś handlowały bronią. Tak działa po prostu ta partia i formacja polityczna. Nigdy nie myślą o obywatelach, lecz o tym, by w kieszeni się zgadzało. Widzimy to w Warszawie, widzieliśmy to w latach 2007–2015 w całym kraju. To w głowach polityków, którzy wymyślili hasło „ch*j z Polską Wschodnią”, mogło się urodzić przekonanie, że kiełbasę wyborczą można zastąpić szczepionką. Niedługo mieszkańcy Rzeszowa zdecydują, czy chcą mieć kolegę dwóch tropicieli pseudospisku na stanowisku prezydenta. Niech wybiorą mądrze.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts