Mieli kolizję. Okazało się, że powinni być na kwarantannie

Do kolizji parkingowej doszło w czwartek przed jednym ze sklepów samoobsługowych w Strzyżowie. Nie było by w tym nic nietypowego, gdyby nie okazało się, że troje pasażerów jednego z aut powinno być na kwarantannie. Za niestosowanie się do ograniczeń sanitarnych grozi do 5 tysięcy złotych grzywny oraz kara administracyjna, jaką może nałożyć sanepid.

flickr

W czwartek po południu, policjanci interweniowali na miejscu drobnej kolizji parkingowej. 57–letnia mieszkanka Strzyżowa, cofając volkswagenem passatem, uderzyła w zaparkowany renault laguna, w którym przebywała 37–letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego. Siła zderzenia była niewielka, nikomu nic się nie stało. Jedynie auta miały niewielkie zarysowania lakieru. 

Policjanci legitymując pasażerów volkswagena, ze zdumieniem stwierdzili, że wszyscy są objęci kwarantaną. Córka i dwoje wnucząt kobiety kierującej passatem, mieli przebywać na kwarantannie jeszcze przez 9 dni. 

Za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny 30–letniej kobiecie grozi grzywna oraz kara administracyjna do 30 tys. zł. Oprócz niej w samochodzie były dzieci w wieku 10 i 5 lat. 

 

Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl, Niezależna.pl

#kwarantanna #kolizja

albicla.com@adriansiwek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo