Maląg: "Program Rodzina 500+ spełnia marzenia Polaków"

Program Rodzina 500+ spełnia marzenia Polaków. Dużo młodych rodzin wyjechało dzięki tej pomocy po raz pierwszy na wakacje - powiedziała na antenie Radiowej Jedynki minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

flickr

Marlena Maląg na antenie Radiowej Jedynki przyznała, że "celem rządu jest silne odbicie gospodarki po pandemii". - Na tym nam zależy. Działania wprowadzane przez premiera Mateusza Morawieckiego dokładnie temu służą - powiedziała. 

- Pracownicy, którzy mogą, chętnie korzystają z pracy zdalnej. Apelujemy do pracodawców, aby jeszcze przez dwa tygodnie zapewnili możliwość takiej formy pracy. Jesteśmy w trakcie trzeciej fali 

- stwierdziła.

Minister odniosła się także do programu 500+, ponieważ 1 kwietnia mija 5 lat od jego wprowadzenia. - Wydatnie pomogliśmy polskim rodzinom - i równie wiele możemy jeszcze zrobić. Program Rodzina 500+ spełnia marzenia Polaków. Dużo młodych rodzin wyjechało dzięki tej pomocy po raz pierwszy na wakacje - zaznaczyła.

Polska rodzina się broni - jest siłą i fundamentem działań rządu premiera Mateusza Morawieckiego. Będzie jeszcze wiele działań w tym zakresie. Musimy inwestować w rodzinę - ona daje rozwój i jest siłą napędową do rozwoju naszego kraju

- dodała. 

 


Źródło: Radiowa Jedynka, Niezalezna.pl

#Marlena Maląg #rodzina #500+

albicla.com@adriansiwek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo