Fatalne informacje w sprawie Roberta Lewandowskiego. Kontuzja Polaka jest poważniejsza niż myślano

Kontuzja Roberta Lewandowskiego okazała się poważniejsza niż sądzono. Polski piłkarz po badaniach w Bayernie Monachium dowiedział się, że będzie pauzował około czterech tygodni. Komunikat w tej sprawie opublikował klub z Bawarii.

fot. twitter.com/FCBayern/

Robert Lewandowski doznał kontuzji w spotkaniu reprezentacji Polski z Andorą. Uraz wiązadeł pobocznych kolana miał według informacji przekazywanych przez PZPN wykluczyć napastnika z gry na okres 5-10 dni. We wtorek piłkarz przeszedł dodatkowe badania w klubie i informacje okazały się dla niego fatalne.

Kontuzja Roberta Lewandowskiego okazała się poważna

Lewandowski będzie musiał pauzować około czterech tygodni. W takim wypadku opuści prawdopodobnie pięć kolejek rozgrywek w Bundeslidze, a także spotkania ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów Bayernu z Paris Saint Germain. Według tych informacji "Lewy" mógłby zagrać w trzech ostatnich kolejkach ligowych w Niemczech. Mocno ogranicza to szansę piłkarza na pobicie rekordu Gerda Muellera - 40 goli w sezonie. Obecnie Lewandowski prowadzi w klasyfikacji strzelców Bundesligi z 35 bramkami na koncie.

 

Źródło: niezalezna.pl

#Robert Lewandowski #piłka nożna

albicla.com@Janusz Milewski
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo