Nowy harmonogram szczepień już wkrótce!

W tym tygodniu, najprawdopodobniej we wtorek, zaprezentowany zostanie zaktualizowany harmonogram szczepień na kolejne tygodnie - poinformował w poniedziałek rzecznik rządu Piotr Müller.

pixabay

Müller był pytany na konferencji prasowej, kiedy zostaną zaprezentowane nowe zasady programu szczepień.

Rzecznik rządu odparł, że jeżeli chodzi o modyfikację zasad szczepień, a właściwie pokazanie dalszego planu szczepień na najbliższe tygodnie to takie informacje zostaną przekazane w tym tygodniu.

Jak dodał, szczepienia odbywają się zgodnie z założonym harmonogramem, a jeżeli chodzi o pierwszy kwartał roku to "nawet ten harmonogram został zrealizowany w szerszym zakresie".

"To nas bardzo cieszy, ale wszystko jest uzależnione od liczby dostaw szczepionek do kraju, więc pod tym kątem harmonogram jest na bieżąco aktualizowany"

- zaznaczył rzecznik rządu.

"W tym tygodniu zostanie zaprezentowana jeszcze jego zaktualizowana wersja, jeśli chodzi o kolejne tygodnie (...). Nie chciałbym przedstawiać szczegółów czy fragmentów tych rozwiązań, one zostaną kompleksowo przedstawione na konferencji w tym tygodniu, najprawdopodobniej to się odbędzie jutro"

- zapowiedział Müller. 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#koronawirus

albicla.com@magdalenazuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo