Poszukiwany wpadł z powodu braku maseczki

Policjanci zatrzymali w Gdańsku 23-latka, który był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Funkcjonariusze podjęli interwencję, bo nie miał on maseczki. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli też przy nim narkotyki.

Policja
gdansk.policja.gov.pl

Jak powiedział oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku Mariusz Chrzanowski, funkcjonariusze zauważyli we Wrzeszczu mężczyznę, który wbrew obowiązkowi nie miał zasłoniętych ust i nosa.

"Policjanci wylegitymowali go i sprawdzili dane w policyjnych systemach. Okazało się, że jest poszukiwany. 23-latek z powiatu starogardzkiego miał do odbycia pół roku więzienia za kradzież, a także był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu dla celów prawnych"

- dodał Chrzanowski.

Podczas kontroli dzielnicowi znaleźli przy nim marihuanę oraz amfetaminę; narkotyki zabezpieczyli i przekazali do badań biegłemu sądowemu.

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie i w czwartek - zgodnie z dyspozycją sądu - zostanie przewieziony do aresztu, gdzie będzie odbywał karę więzienia. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#narkotyki #poszukiwany #brak maseczki

albicla.com@michalgradus
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo