To trzeba zobaczyć! Posłowie opozycji pojechali do Pcimia. Usłyszeli, co sądzą o nich mieszkańcy

Informacji na temat pracy, jaką dla gminy Pcim świadczyć miała była agentka CBA, w ramach interwencji poselskiej domagali się dziś w tamtejszym urzędzie gminy posłowie Koalicji Obywatelskiej Marek Sowa i Aleksander Miszalski. Przy tej okazji zorganizowali konferencję prasową i musieli zmierzyć się... z głosem ludu. A ten nie był dla nich korzystny.

Marek Sowa i Aleksander Miszalski
screen z youtube.com @KMYpl

Na konferencji prasowej pojawił się także obecny wójt gminy Pcim Piotr Hajduk. Był on wyraźnie zdziwiony faktem wizyty parlamentarzystów i słowami, jakie wypowiadali na konferencji.

- Szanujemy interwencję poselską, jednak słysząc te oskarżenia, jestem nimi zaskoczony. Jeżeli pan poseł na podstawie umów tak daleko posuwa swoje oskarżenia, to jest to pewna niedorzeczność

- mówił.

- Jesteśmy obrażani przez posłów PO w każdy możliwy sposób. Wierzymy w niewinność naszego byłego gospodarza. Inwestycje w Pcimiu jednoznacznie przemawiają za jego osobą. Prosiłbym wszystkie osoby zainteresowane o spokojne wyjaśnienie tej sprawy. Nikt nie ucieka od odpowiedzialności

- dodał wójt Pcimia.

Mimo to, posłowie Sowa i Miszalski kontynuowali konferencję. Wtedy usłyszeli... co na ich temat sądzą mieszkańcy Pcimia.

- Trzeba było taką aktywność wykazać wcześniej, jak był Pan marszałkiem - krzyczał mieszkaniec Pcimia, jeden z uczestników spotkania. - Wiecie co jest najgorsze? Nie możecie strawić bólu po przegranej. Nie możecie się pogodzić z przegraną. Zarówno w Polsce, jak i europarlamencie s...cie do swojego gniazda - dodał.

Sam poseł Sowa niezadowolonych mieszkańców, którzy przyszli powiedzieć posłom KO, co o nich myślą, nazwał... "bojówkami".

Całą konferencję obejrzeć można poniżej:

 

Źródło: niezalezna.pl

#Koalicja Obywatelska #Aleksander Miszalski #Marek Sowa #Daniel Obajtek #Pcim

albicla.com@michalkowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo