Awantura na wykładzie Środy

  

Magdalena Środa miała dzisiaj wykład na Uniwersytecie Warszawskim. Chciała w nim wziąć udział również kilkadziesiąt osób, których poglądy zapewne zasadniczo różniły od wygłaszanych przez "autorytet salonu". Po interwencji Straży Uniwersyteckiej nie zostali oni jednak wpuszczeni do środka.

"Moralność w życiu publicznym" - to miał być tytuł wykładu Magdaleny Środy w auli Uniwersytetu Warszawskiego. Wśród chętnych do wysłuchania pani profesor było kilkadziesiąt młodych osób, ale im nie pozwolono. Wyszli więc na zewnątrz i na dworze rozwinęli transparent z hasłem "Bóg, Honor, Ojczyzna - ZAKAZANE!!!".


(fot. Tomasz Adamowicz)


(fot. Tomasz Adamowicz)
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Awaria w Warszawie. Dostawy ciepła zostaną wznowione wieczorem

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/ri/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl

  

Dostawy ciepła do wszystkich dzielnic Warszawy są stabilne - poinformowała dziś spółka Veolia Energia Warszawa SA. Dodała, że obecnie prace są skoncentrowane na przywróceniu dostaw ciepła do Ursusa oraz wznowieniu dostaw ciepła do budynków, w pobliżu których doszło do awarii.

Spółka przekazała, że stale pracuje nad usunięciem awarii sieci, która miała miejsce w środę po godzinie 9 przy ul. Powsińskiej w Warszawie. Dodała, że na miejscu stale pracuje 30 osób i ciężki sprzęt.

"Prace będą prowadzone bez przerwy aż do całkowitego usunięcia awarii. Według dotychczasowych ustaleń wiadomo, że awarii uległa jedna z dwóch magistrali o średnicy 1100 mm dostarczająca ciepłą wodę z elektrociepłowni na Siekierkach"

- podała Veolia Energia Warszawa SA.

[polecam:https://niezalezna.pl/301617-narazili-zdrowie-i-zycie-ludzi-beda-konsekwencje-karne-dla-odpowiedzialnych-za-awarie-w-stolicy]

Jednocześnie spółka potwierdziła, że dostawy ciepła do wszystkich dzielnic Warszawy są stabilne.

"Obecnie nasze prace skoncentrowane są na przywróceniu w pełni stabilnych dostaw ciepła do Ursusa oraz wznowieniu dostaw ciepła do budynków w obrębie ulic: Antoniewska, Trasa Siekierkowska, Idzikowskiego, Puławska, Limanowskiego, Gołkowska" - napisała w komunikacie.

Przedstawiciele Veolia Energia Warszawa SA. podali, że przewidują, że dostawy ciepła w tej okolicy zostaną wznowione w późnych godzinach wieczornych.

Dodano, że informacje o terminach wznowienia dostaw ciepła będą się ukazywać na bieżąco na stronie www.energiadlawarszawy.pl.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl