Z OSTATNIEJ CHWILI

Rada Bezpieczeństwa ONZ odrzuciła projekt rezolucji potępiającej Rosję w sprawie aneksji; tylko Rosja mająca tam prawo weta była przeciw rezolucji • • •

"Bluzgi na poziomie szympansa". W akcji kandydat opozycji na prezydenta Rzeszowa

Konrad Fijołek jest wspólnym kandydatem opozycji na prezydenta Rzeszowa. Zanim jednak przystąpi do wyborczej walki, przypomniano jego internetowe wypowiedzi dotyczące Prawa i Sprawiedliwości. - Skąd go wzięli? Spod celi? Bo kultura wypowiedzi na to wskazuje - pisze radny ze Szczecina Dariusz Matecki.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com; facebook.com

Koalicja Obywatelska, Polska 2050, Polskie Stronnictwo Ludowe i Lewica popierają kandydaturę Konrada Fijołka na prezydenta Rzeszowa. Szczeciński radny Dariusz Matecki postanowił bliżej przyjrzeć się tej kandydaturze. W sieci znalazł jedną z wypowiedzi, w której zawarto hasło... "j***ć kaczystan". Czy tak wypowiada się polityk na poziomie?

- Chciałbym serdecznie pozdrowić nowego kandydata na Prezydenta Rzeszowa, a Platformę Obywatelską i PSL spytać skąd go wzięli? Spod celi? Bo kultura wypowiedzi na to wskazuje

- napisał Matecki na Twitterze.

Po chwili dodał screen z kolejnego wpisu. - Kandydat na prezydenta wojewódzkiego miasta kilka miesięcy temu, ze swojego profilu, pisał bluzgi na poziomie szympansa - podkreślił.

 

 

 Źródło: twitter, niezalezna.pl

#Rzeszów #Konrad Fijołek

albicla.com@michalkowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo