Mefedron w kapsułkach do prania

Podczas przeszukania mieszkania 22-latka łęczyńscy kryminalni ujawnili blisko pół kilograma substancji psychotropowych, które ukryte były w łazience w pudełku po kapsułkach do prania. Ponadto w samochodzie użytkowanym przez młodego mężczyznę policjanci znaleźli marihuanę. Narkotyki zostały zabezpieczone a mieszkaniec Łęcznej najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

lubelska.policja.gov.p

Policjanci z Wydziału Kryminalnego łęczyńskiej komendy wpadli na trop 22-latka, który według ustaleń posiadał w swoim mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. W trakcie kontrolowania samochodu użytkowanego przez mężczyznę funkcjonariusze ujawnili marihuanę. Następnie w trakcie przeszukania mieszkania 22-latka kryminalni odnaleźli blisko pół kilograma mefedronu, który został ukryty w łazience  w pudełku po kapsułkach do prania. Nielegalne substancje, których posiadanie jest zabronione zostały zabezpieczone przez łęczyńskich policjantów.

22-letni mieszkaniec Łęcznej został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych oraz odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

 Źródło: lubelska.policja.gov.p , niezalezna.pl

 

#narkotyki #mefedron #marihuana

albicla.com@adriansiwek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo