Hołownia o działaniach rządu: Szczepią ludzi na potęgę, żeby móc ich do wyborów przygotować

Teraz szczepią ludzi na potęgę tylko po to, żeby móc ich do wyborów przygotować w odpowiednim czasie - powiedział dziś podczas transmisji na żywo Szymon Hołownia, lider Polska 2050. Internauci dają mu do wiwatu.

Facebook/@SzymonHołownia

W Polsce szczepienia przeciw COVID-19 rozpoczęto 27 grudnia. Wczoraj rano na rządowych stronach gov.pl poinformowano, że podano dotychczas 4,5 mln dawek szczepionki: 2,9 mln pierwszej i 1,6 mln drugiej. Polska ma ok. 38 mln mieszkańców.

Szczepienia prowadzone są według kolejności określonej w rozporządzeniu Rady Ministrów. W pierwszej kolejności rozpoczęły się szczepienia personelu medycznego, osób zatrudnionych w podmiotach leczniczych, farmaceutów, rodziców wcześniaków urodzonych przed ukończeniem 37. tygodnia ciąży. Następnie ruszyły szczepienia pensjonariuszy domów pomocy społecznej, personelu tam pracującego i seniorów w wieku 80 plus i 70 plus.

To właśnie w szczepieniach tej grupy Hołownia dopatrzył się drugiego dna. Swoimi przemyśleniami podzielił się z internautami dziś rano.

- Mi się wydaje, że Kaczyński wcale nie będzie musiał czekać na Gowina. Jak już się im ustabilizują szczepienia… Teraz szczepią ludzi na potęgę tylko po to, żeby móc ich do wyborów przygotować w odpowiednim czasie. Dobrze, że szczepią, oczywiście, że dobrze, natomiast jedno z drugiego też może wynikać. Złożą mnóstwo obietnic wyborczych. Ludzie w wakacje pewnie trochę poluzują, tak, jak to było w ubiegłym roku i może będzie wcześniejsze kryterium, że tak powiem. My też musimy być na to gotowi

- powiedział Hołownia.

Co na to internauci?

 

 

Źródło: niezalezna.pl, Facebook

#Szymon Hołownia

Albicla.com@OlekMimier
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo