Dlaczego w Sejmie jest ciepło? Scheuring-Wielgus ma swoją teorię. Wspomniała o... prezesie PiS

Dlaczego w Sejmie jest ciepło? - właśnie takim poważnym "problemem" postanowiła zająć się poseł Joanna Scheuring-Wielgus. Jak stwierdziła, wszystko dlatego, że wysokie temperatury lubi... Jarosław Kaczyński. Co ciekawe, podobną teorię miała już pięć lat temu, będąc jeszcze u boku niezapomnianego lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru.

Joanna Scheuring-Wielgus
screen z transmisji na żywo

Posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus co jakiś czas nadaje transmisje na żywo na Facebooku, by utrzymywać kontakt ze swoimi wyborcami. Podczas jednej z nich stwierdziła, że jest jej za gorąco. Do tego dodała swoją teorię.

- Poczekajcie, ściągnę tylko ten kożuch, bo po prostu zaraz padnę. Jest mi tak gorąco. Tutaj w Sejmie krążą takie pogłoski, że dlatego jest tak ciepło, żeby było ciepło Kaczyńskiemu. Ponoć to zmarźlak

- stwierdziła Scheuring-Wielgus. 

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, gdy Scheuring-Wielgus opowiada o rzekomym utrzymywaniu wysokiej temperatury w Sejmie dla jednego z posłów. Podobne teorie wypowiadała pięć lat temu.

– Zaczęłam się zastanawiać, dlaczego jest taka wysoka temperatura i znalazłam odpowiedź. W jednej z książek o Jarosławie Kaczyńskim jest napisane, że Jarosław Kaczyński bardzo lubi temperaturę 26 stopni. I to przez niego my wszyscy cierpimy, ponieważ jest tam mega gorąco – w Sejmie

- mówiła posłanka (wtedy jeszcze) Nowoczesnej w wywiadzie dla Superstacji.

Prowadzący audycję nie do końca chyba uwierzył w to, co usłyszał i dopytywał: - Czyli oni utrzymują w tym Sejmie specjalnie wysoką temperaturę dla Jarosława Kaczyńskiego?

- To brzmi absurdalnie, ale wydaje mi się, że tak

– odparła posłanka Nowoczesnej. Rzeczywiście, brzmi absurdalnie.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Joanna Scheuring-Wielgus

albicla.com@michalkowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo