W najnowszym numerze „GP”: Totalna beka z totalnej opozycji

W najnowszym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska” (dostępnym od środy 10 marca) polecamy szczególnie materiał okładkowy pt. „Totalna Beka z totalnej opozycji” – Radosław Fogiel, czyli „Młody z memów, o tym, jak zmieniły one wizerunek prezesa PiS. W rozmowie z Piotrem Lisiewiczem wicerzecznik PiS ujawnia, czy Jarosław Kaczyński ogląda memy o sobie. Ponadto w numerze najważniejsze informacje i analizy z kraju i ze świata. Subskrybuj tygodnik - teraz 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Gazeta Polska

Memy o Jarosławie Kaczyńskim podbiły internet, bo opozycja stworzyła wizerunek sterującego wszystkim władcy. Twórcy memów po prostu pochwycili ten wizerunek, doprowadzając go do absurdu, także metodami internetowego trollingu. Dlatego jako wykonawca jego woli potrafię uruchamiać czipy wszczepione politykom opozycji i celebrytom, by nimi sterować zgodnie z przebiegłymi planami.
- mówi „Gazecie Polskiej” „Młody” z memów o prezesie PiS, czyli Radosław Fogiel. 

Ponadto w numerze:

  • Podkomisja Smoleńska – o co naprawdę chodzi?

„W związku z kolejną publikacją w tygodniku „Sieci” z 24 lutego bieżącego roku dotyczącej katastrofy nad Smoleńskiem, autorstwa byłego członka podkomisji do spraw zbadania tej narodowej tragedii, Glena Jørgensena, chcemy odnieść się do oczywistych manipulacji i kłamstw zawartych w tym artykule”.
- czytamy w tekście Tadeusza Antoniaka i Macieja Rusińskiego.

  • Chińskie skanery na polskich granicach

„Skanery wpisanej na „czarną listę” USA firmy Nuctech, która kontrolowana jest przez państwową Chińską Narodową Korporację Nuklearną, używane są na polskich przejściach granicznych z naszymi wschodnimi sąsiadami, a także w terminalach kontenerowych w Gdańsku i Gdyni. Tymczasem zakaz używania skanerów Nuctechu wprowadziły – z obawy o bezpieczeństwo narodowe – władze Litwy i Kanady”.
- czytamy w tekście Grzegorza Wierzchołowskiego.

  • Platforma sprzedała Niemcom polskie ciepłownie

„Dziesięć polskich ciepłowni kupiła Szczecińska Energetyka Cieplna, której większościowym udziałowcem jest niemiecki gigant energetyczny E.ON. W miastach, w których doszło do tych transakcji, władzę sprawuje głównie Platforma Obywatelska. Teraz kolejna ciepłownia ma być sprzedana – tym razem w Zgorzelcu. Od 2006 roku burmistrzem jest tam związany z PO Rafał Gronicz, który przed objęciem tej funkcji pracował w Deutsche Bank. Ustaliliśmy, że działalnością SEC zainteresowała się Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego”.
- ujawniają w swoim tekście Dorota Kania i Tomasz Duklanowski.

  • Zanzibar, czyli Bałtyk w pandemii dla dotowanych celebrytów

„Gwiazdy estrady i polskiego kina otrzymały rządową pomoc z Funduszu Wsparcia Kultury. Nie ma w tym nic dziwnego, wszak za konkretnymi gwiazdami lub zespołami stoi cały sztab nikomu nieznanych pracowników. Gorzej, gdy celebryci nie mają za grosz wyczucia i prosząc o zapomogi, jednocześnie jeżdżą na drogie wakacje”.
- czytamy w tekście Grzegorza Wszołka.

Tygodnik Gazeta Polska dostępny w wygodnej prenumeracie cyfrowej
Szczegóły dotyczące prenumeraty w czasie kwarantanny można znaleźć na stronie https://prenumerata.swsmedia.pl/ oraz pod numerem telefonu 605 900 002 lub 501 678 819

W numerze plastusiowy komentarz Barbary Pieli

Gazeta Polska - tygodnik niepodległego Polaka

Czytaj w tygodniku „Gazeta Polska”.
Tygodnik dostępny również w wygodnej prenumeracie cyfrowej.

 

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska

#Gazeta Polska

redakcja
Wczytuję komentarze...



Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo