AgroLempart z agencji TASS

  

6 lutego 2019 r. rosyjska agencja TASS informuje, że „polscy rolnicy opowiedzieli się za uregulowaniem kontaktów z Rosją oraz zniesieniem sankcji”. Cytowany jest jeden rolnik – Michał Kołodziejczak z AgroUnii. 7 października 2020 r. AgroUnia wylewa gnojówkę na rondzie Żołnierzy Niezłomnych w Sieradzu. 26 października 2020 r. w Nowym Dworze Gdańskim przyłącza się do protestu feministek w sprawie aborcji, na ciągniku umieszcza napis: „Wyp…ć”. A warszawiacy fotografują auto AgroUnii z piorunkiem. Nie zdążyli przemalować?

W nocy z 12 na 13 grudnia 2020 r., kiedy tradycyjnie odbywały się manifestacje pod willą Jaruzela, AgroUnia wyrzuca martwą świnię koło domu Jarosława Kaczyńskiego. 6 marca 2021 r. zachwycony Donald Tusk na Twitterze komentuje akcję AgroUnii w czasie konferencji premiera Mateusza Morawieckiego. Z powodu niezgułowatości lidera AgroUnii jej teatrzyki z wielkimi (jak czołgi!) ciągnikami pokazywanymi w nastroju grozy w TVN (jadą na Warszawę!) słabo przebijają się w mediach, przygniecione rozmiarem protestów Lemparcic, ale ważne, by spisane były czyny i rozmowy. Było jasne, że mają z rolnikami tyle wspólnego, co Lempart z Biedroniem i jego doradcą ze słupskich czasów, Balcerowiczem.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts