Jak wyjaśniono we wpisie, "w tym roku, po raz pierwszy w historii, ta szczególna uroczystość muzyczna będzie transmitowana bezpłatnie online – jako wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet".

"Wieczór uświetnią znakomici artyści: Igor Herbut (vocal), Krystian Krzeszowiak (tenor) i Piotr Lempa (bas), którzy zaprezentują swoje interpretacje znanych arii operowych i operetkowych, a także utworów musicalowych i współczesnych. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Sinfonia Viva pod dyrekcją Krzysztofa Herdzina, a koncert poprowadzi Gospodarz Wieczoru – Robert Janowski"

- czytamy w informacji.

Czy jesteście już gotowe, Drogie Kobiety, na te emocje?! 😍 W poniedziałek grupa pewnych dżentelmenów spotka się na Zamek...

Opublikowany przez Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury Piątek, 5 marca 2021

Przypomniano, że "Królewskie Koncerty w Dniu Kobiet są organizowane co roku, 8 marca, przez MTM im. Jana Kiepury w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie". Wyjaśniono, że "formuła koncertów zakłada łączenie występów śpiewaków operowych, musicalowych oraz współczesnych artystów, z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej pod batutą wybitnego dyrygenta".

Transmisja online V Królewskiego Koncertu w Dniu Kobiet - 8 marca o godz. 19 na kanale YouTube MTM im. Jana Kiepury.

Więcej informacji o koncercie na stronie: www.mteatr.pl oraz na profilu MTM na Facebooku.