Zaginęła 19-letnia Natalia. Policja prosi o pomoc

Policjanci z Poznania poszukują zaginionej 19-letniej Natalii Lick. Młoda kobieta ostatni raz widziana była w czwartek 25 lutego wieczorem. Na stronie Komendy Wojewódzkiej i Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu opublikowano aktualne zdjęcie zaginionej.

Zaginiona 19-letnia Natalia

19-letnia Natalia Lick ostatni raz widziana była wieczorem w czwartek 25 lutego. Według dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy, wtedy to młoda kobieta wraz ze znajomymi i ich psem spacerowała po osiedlu Powstań Narodowych.

Wszystko wskazuje na to, że później wróciła do swojego mieszkania na osiedlu Oświecenia. Kiedy 26 lutego około godziny 6:00 do domu z pracy wrócił jej ojciec, nie zastał nikogo. Drzwi do mieszkania były otwarte. W mieszkaniu znalazł telefon i dokumenty należące do córki.
- relacjonuje policja.

Natalia Lick ma 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i półdługie, czarne włosy. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnozieloną kurtkę, duży ciemny szal w kratę, czarne trampki z białą podeszwą i motywem ognia. Prawdopodobnie miała przy sobie także materiałową torbę.

Na stronie Komendy Wojewódzkiej i Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu opublikowano aktualne zdjęcie zaginionej. Jak wskazano, „wcześniej przekazane policjantom zdjęcie zaginionej nie było aktualne, nie przedstawiało jej codziennego wyglądu”. Policjanci dotarli do aktualnych zdjęć 19-latki, które publikują z prośbą o ich rozpowszechnienie".

Policja apeluje o kontakt do wszystkich osób, które mogłyby mieć jakiekolwiek informacje o zaginionej. Kontaktować się z Komendą Miejską Policji w Poznaniu można pod nr tel. 47 77 156 12 lub 47 77 156 13 lub numerem alarmowym 112.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP, poznan.policja.gov.pl

albicla.com@PiotrLukawski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo