Korespondencja z Wiertniczej

  

Od kilku tygodni słychać plotki o tym, że w TVN nie dzieje się najlepiej. Potwierdzały je informacje o kolejnych odejściach i transferach obejmujące nie tylko znane nazwiska, lecz także tworzących każdą stację telewizyjną pracowników zaplecza. Kilka dni temu jeden z byłych już dziennikarzy opowiedział o naciskach politycznych, inny o mobbingu.

Jednak prawdziwą bombą okazał się list pracowników, z którego wyłania się obraz całkiem nieźle prowadzonej i życzliwej dla pracowników firmy, która nagle została praktycznie zniszczona jednoosobowym i tyleż autorytarnym, co niekompetentnym zarządzaniem. Pismo wymaga analiz, może i działań prawnych, wygląda jednak na to, że jednej osobie uda się to, co nie udawało się latami przeciwnikom stacji. Może jakaś nagroda człowieka roku dla pani Kasi Kieli?

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts