Rzeczywisty program PO

  

Jedni judzą na rząd nastolatków, inni – przedsiębiorców, jeszcze inni – rolników. Wszyscy liczą, że w końcu doprowadzi to do politycznego przesilenia. Ale Polska, jeśli porównać ją z Europą Zachodnią i USA, nie jest krajem ulicznej przemocy.

Tam, gdzie zaczyna się ostrzejsza uliczna agresja, tam kończy się ogólno­społeczne poparcie. Zastanawia jeszcze jedno: czy ludzie, którzy tak chętnie grają na społecznej, pandemicznej frustracji, wzięliby za nią realną odpowiedzialność? I z jakim skutkiem? Dziś zwolennicy Platformy Obywatelskiej chętnie mówią o „zielonej wyspie” Donalda Tuska. Ale zapominają, że był to czas przyspieszonego zwijania państwa i powszechnego uśmieciowienia pracy (zapytajcie choćby szeregowych pracowników TVN). Totalna opozycja nie ma nic wspólnego z receptą na kryzys, to miłośnicy wielkiej wyprzedaży Polski.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts