Awaria. Mieszkańcy Warszawy bez wody

Z awarią wodociągów muszą się liczyć mieszkańcy dwóch dzielnic w stolicy. Jak informuje MPWiK, większość z tych awarii jest w trakcie usuwania.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com/RonPorter /creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl

Jak przekazało w piątek MPWiK, do awarii doszło na Mokotowie przy ul. Garażowej. Wyłączenie obejmuje tam dwa budynki 8-piętrowe, przedszkole i lokal gastronomiczny. Dla mieszkańców podstawiono tam beczkowóz, który znajduje się w pobliżu posesji nr 7.

Problemy z wodą mają również mieszkańcy ul. Grzybowska w Śródmieściu. Jej wyłączenie obejmuje szkołę, przychodnię oraz sklep. Tam, także podstawiono beczkowozy, które zlokalizowane są w pobliżu nr 34 i 35.

"Zależy nam na możliwie jak najszybszym przywracaniu zasilania w wodę i nasi pracownicy robią wszystko co w ich mocy, by przerwy w dostawach trwały jak najkrócej"

- podał w komunikacie Marek Smółka, rzecznik prasowy MPWiK.

Zgłoszenia o awariach można kierować mailowo na adres: dok@mpwik.com.pl, za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem https://www.mpwik.com.pl/view/zglos-awarie-lub-reklamacje oraz telefonicznie na nr infolinii 22 445 50 00 (poniedziałek-piątek 7:00 – 15:00) lub przez całą dobę pod bezpłatny numer 994.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

#awaria #warszawa #woda

albicla.com@michalgradus
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo