Platforma nienawiści

  

Platforma Obywatelska i służące jej media uruchomiły hejt na Marka Suskiego, bo został wybrany przez członków rady programowej Polskiego Radia na jej przewodniczącego. PO funkcjonuje jedynie, uruchamiając kolejne nagonki na instytucje, nad którymi straciła kontrolę, i na ludzi, których zwalcza. Próbuje niszczyć media publiczne i podważać zaufanie do nich po to, by neutralizować przekaz, który nie jest propagandą POstkomuny.

Tym razem uderzono w to, że w radzie programowej znaleźli się politycy Prawa i Sprawiedliwości. Tymczasem w radzie tej, jak i we wszystkich radach mediów publicznych, jest dziesięciu przedstawicieli klubów parlamentarnych – taka jest zasada powoływania ich zapisana w ustawie jeszcze w 1992 r. Największą reprezentację mają największe kluby. Gdy rządziła PO, w 2014 r. przewodniczącą rady programowej TVP była poseł PO Iwona Katarasińska-Śledzińska. Wtedy politycy PO i działacze tej partii w mediach tego nie potępiali. Rady programowe nie mają wpływu na decyzje kadrowe czy merytoryczne, są ciałem opiniującym, żadnych więcej kompetencji nie mają. Szczucie PO ma jednak sens – RASP czy TVN powielają ich hejt oraz kłamstwa i tylko dzięki temu ta formacja jeszcze istnieje. Trwa dzięki nienawiści i propagandzie.
 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts