Granice bezkompromisowości

  

Marta Lempart pochwaliła Platformę Obywatelską za jej nowe podejście do aborcji. Część komentatorów twierdzi wręcz, że taki i tylko taki był cel deklaracji przygotowanej pod patronatem Borysa Budki przez zespół Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Pochwała najwyraźniej warta była mszy, a nawet całych rekolekcji, których raczej już nie zorganizuje dla swoich kolegów poseł Raś. Żarty na bok, należy docenić fakt, że od dawna całkowicie już milcząca grupa konserwatystów postanowiła przemówić. Niestety po drodze przyzwyczaili do tego milczenia swoich kolegów, ci przestali więc się z nimi liczyć i wyszło, jak wyszło. Jednak pochwała ze strony Lempart pewna nie była, dokument PO od jej postulatów wciąż jest bardzo daleko. Radykalizm działaczki ma swoje granice. Jak widać, taką granicą jest krytyka władz Platformy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts