Legia to wielki klub i wielka szansa dla mnie. Muszę się tu dobrze pokazać i być najlepszą wersją siebie. Legia posiada doskonałą bazę treningową, obejrzałem też stadion, przyjrzałem się zawodnikom, którzy reprezentują wysoki poziom. Chcę jeszcze dojrzeć i cieszyć się grą. Staję przed nową szansą i, choć to trudne wyzwanie, czuję, że jestem na nie gotowy

 - powiedział Muci, cytowany na oficjalnej stronie internetowej warszawskiego klub.

Kilka godzin wcześniej poinformowano także o pozyskaniu Ukraińca Nazarija Rusyna z Dynama Kijów. 22-letni napastnik został wypożyczony do końca 2021 roku.

Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem do Legii. Brałem udział w zgrupowaniach Dynama i sądzę, że jestem w odpowiedniej dyspozycji, mogę grać na 100 procent. Na pierwszym miejscu jest przede wszystkim drużyna. Moje gole mają służyć temu, żeby wygrywała i sięgała po trofea

- powiedział Rusyn, były młodzieżowy reprezentant Ukrainy, cytowany na stronie Legii.

Jak przypomniał warszawski klub, Rusyn zadebiutował w Dynamie Kijów w wieku niespełna 19 lat. Na poziomie ukraińskiej ekstraklasy rozegrał 47 meczów i zdobył 12 bramek, wywalczył również Puchar Ukrainy w sezonie 2019/20. Występował też w europejskich pucharach.

Broniąca tytułu Legia jest liderem ekstraklasy. W osiemnastu meczach zdobyła 36 punktów i o jeden wyprzedza Pogoń Szczecin.