Drabina bezsensu

  

Pani europoseł Sylwia Spurek chce, by zaprzestano reklamować mięso i nabiał. A to dlatego, że „już dawno powinien być zakaz reklamy każdego produktu, który szkodzi zdrowiu ludzi, negatywnie wpływa na klimat, powoduje cierpienie zwierząt, narusza prawa człowieka”. Oczywiście w Polsce te słowa jaśnie oświeconej europosłanki nawet wśród polityków opozycji spotkały się z uśmiechami politowania.

Jednak słowa pani Spurek nie były przecież skierowane na nasz wewnętrzny, polityczny rynek. Bo to, co w Polsce spotyka się wciąż z popukaniem w głowę, na Zachodzie już jest na serio rozważane. Tego typu opinie, jak ta polskiej deputowanej, powodują, że ich autor zostaje zauważony i później brany pod uwagę w obsadzaniu przeróżnych bardzo lukratywnych posad. Tak więc przykro mi, eksprezydencie Europy Donaldzie Tusku i była komisarz Elżbieto Bieńkowska, ale Sylwii Spurek w radykalizmie nie przebijecie. To właśnie dzielna pani Sylwia jest o kilka długości przed Wami i to do niej należą przyszłość i wspinanie się po drabinie brukselskiego establishmentu. Ale jestem też przekonany, że europosłanka partii Zieloni jeszcze niejeden raz w radykalizmie swojego bezsensu podbije stawkę.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts