PO przeciw aborcji i homo-małżeństwom! Zaskakujące odkrycie Lisiewicza na Albicli

„Sprzeciw wobec legalizacji aborcji, eutanazji, małżeństw homoseksualnych i wprowadzenia kary śmierci” – brzmi jak manifest pro-life lub element programu konserwatywnej partii? Nic z tych rzeczy! To fragment programu... Platformy Obywatelskiej, o którym jeszcze w 2011 roku uczyli się polscy maturzyści. Kulisy całej sprawy ujawnił na portalu Albicla.com Piotr Lisiewicz.

Fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska

Piotr Lisiewicz znalazł niezbity dowód na to, jak szybko w Platformie Obywatelskiej zmieniają się poglądy i zdanie w kwestiach światopoglądowych. Partia, która dziś aktywnie wspiera Strajk Kobiet i sympatyzuje ze środowiskami proaborcyjnymi przed laty pozowała na ostoję konserwatyzmu. Uczyli się nawet o tym przyszli maturzyści, którzy chcieli zdawać Wiedzę o Społeczeństwie.

Szczegóły swojego sensacyjnego odkrycia Lisiewicz opisał na albicla.com:

No i to jest hit! Maturzyści z 2011 r. uczyli się w „Vademecum maturalnym” z Wiedzy o Społeczeństwie, że program PO to „sprzeciw wobec legalizacji aborcji, eutanazji, małżeństw homoseksualnych i wprowadzenia kary śmierci”. Kto napisałby, że Platforma będzie ułatwiać aborcję, jako skończony nieuk oblałby maturę.
- czytamy we wpisie Piotra Lisiewicza.

 

 Źródło: niezalezna.pl, Albicla.com

#Piotr Lisiewicz #Platforma Obywatelska #PO #program

albicla.com@PiotrLukawski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo