Major z Pomarańczowej Alternatywy jest już na Albicli! Na Facebooku był cenzurowany

Waldemar Fydrych, czyli legendarny Major z Pomarańczowej Alternatywy, założył właśnie profil na portalu Albicla. - Dzisiaj na świecie trwa walka między ludźmi wolnymi a tymi, którzy są niewolnikami poprawności politycznej – mówił niedawno w „Wywiadzie z chuliganem” Telewizji Republika. Jak na ironię człowiek, który dla całego pokolenia był symbolem wolności w latach 80., na Facebooku blokowany był za swoje wpisy mówiące prawdę o islamie i imigrantach!

albicla.com,

- Cieszę, że u nas nie ma zamachów. I że muzułmanów nie zaprosiliśmy do Polski. Musimy robić wszystko, żeby w Polsce nie ginęli ludzie. To co zrobiła Angela Merkel, to draństwo

– mówił Major w „Wywiadzie z chuliganem”.

W latach 80. był dla młodzieży ikoną wolności, a happeningi Pomarańczowej Alternatywy - w tym słynna rewolucja krasnoludków - doprowadzały komunistyczne władze do białej gorączki. Co myślą o dzisiejszej sytuacji ówcześni wolnościowcy?

- Niedawno byłem w Bieszczadach na koncercie Leszka Możdżera. Byli tam dawni bieszczadzcy hipisi. Rozmawialiśmy o różnych sprawach i okazało się, że z punktu widzenia Krytyki Politycznej większość z nich ma dziś poglądy prawicowe

– wspominał Major.

Jak ocenia, nie jest to zdrada dawnych ideałów, a odwrotnie – ich konsekwencja. - Dla nich ważny był i jest wymiar społeczny, podejście do bliźniego, a także wymiar wolności. Ani jednego, ani drugiego nie jest dziś w stanie z siebie wygenerować lewica. Wartości liberalne idą w kierunku dużego kapitału. A brak reakcji na jego dominację powoduje totalną destrukcję.

Jak mówi, poprawność polityczna i podporządkowanie mediów kapitałowi zagraża wolności słowa. Jaki jest jego stosunek do muzułmanów?

- Jestem buddystą, cenię sobie księży katolickich i bardzo chciałbym sobie cenić duchownych muzułmańskich. Ale nie zgodzę się nigdy z religią, która mówi, że kobieta jest gorsza, w której duchowny nie poda jej ręki. Z czymś takim trzeba walczyć i bardzo się dziwię, że organizacje feministyczne to lekceważą. Nic nie robią w obronie tamtych kobiet, natomiast chcą, by do Europy przybywało co raz więcej towarzystwa, które uważa, że kobiety powinny chodzić z zakrytymi twarzami.

Jak podkreśla, Europa nie powinna wyrzekać się własnej tożsamości.

- Nie godzę się na żądania tych, którzy nie chcą choinek w miastach, a z obecności imigrantów robią pretekst do niszczenia własnej kultury. Część ludzi, którzy chcą się wyrzec własnej tożsamości ma po prostu kompleksy, są niedowartościowani. To jest bardzo smutne.

Kto chce podyskutować z Majorem, niech odnajdzie na Albikli profil Major Waldemar Fydrych.

 

Źródło: niezalezna.pl,

albicla.com@ Piotr Lisiewicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo