Z OSTATNIEJ CHWILI

Von der Leyen w Davos: nasze sankcje niszczą rosyjską gospodarkę, a tym samym rosyjską machinę wojenną • • • Von der Leyen w Davos: Rosja wstrzymuje dostawy żywności, wykorzystując to jako broń, ma to globalne reperkusje. • • •

Wypadek na rondzie w Łodzi. Są ranni

Pięć osób zostało poszkodowanych w wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Obywatelskiej w Łodzi; stan jednej z nich określany jest jako ciężki. Po zderzeniu siedmiu samochodów zablokowana jest jezdnia w kierunku południowym.

pxfuel

Do wypadku doszło w sobotę około godz. 18.30 na al. Jana Pawła II w okolicy skrzyżowania z ul. Obywatelską. W wyniku zderzenia siedmiu samochodów osobowych obrażenia odniosło pięć osób.

- Stan dwóch z nich określany jest jako ciężki i średnio ciężki, pozostałe są diagnozowane. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca BMW, poruszający się al. Jana Pawła II w kierunku centrum miasta, z niewyjaśnionych przyczyn wjechał na skrzyżowaniu na przeciwległy pas i zderzył się z sześcioma pojazdami

- powiedziała st. asp. Marzanna Boratyńska z Wydziału Ruchu Drogowego łódzkiej komendy.

Na miejscu zdarzenia pracowało siedem zespołów ratownictwa medycznego, cztery policji i sześć zastępów straży pożarnej. Po wypadku w kierunku południowym zablokowana jest al. Jana Pawła II, będąca częścią drogi krajowej nr 91.

 


Źródło: PAP, niezalezna.pl

#wypadek #zderzenie #Łódź

albicla.com@adriansiwek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo