Z OSTATNIEJ CHWILI

NBP: Rada Polityki Pieniężnej nie zmieniła stóp procentowych • • •

Biedroń próbował błysnąć "dowcipem" na Twitterze. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

7 miesięcy lotu i odkryć coś takiego? No nie wiem czy warto było. My w Polsce o tym wiemy od dawna - próbował "żartować" na Twitterze Robert Biedroń, załączając do posta fotomontaż zdjęcia z Marsa. -  I pomyśleć, że pańska formacja jako Wiosna miewała po 16% poparcia w sondażach - odpowiedział mu wiceminister Adam Andruszkiewicz.

/ Filip Błażejowski/Gazeta Polska

Amerykański łazik Perseverance wylądował w czwartek na Marsie. To część misji NASA Mars 2020. Łazik został dostarczony na Marsa przez specjalną platformę lądująca, która na wysokości 21,3 metra wypuściła go w dół i łagodnie osadziła na gruncie marsjańskim, a następnie sama odleciała.

- 7 miesięcy lotu i odkryć coś takiego? No nie wiem czy warto było. My w Polsce o tym wiemy od dawna

- napisał na Twitterze lider Wiosny, europoseł Robert Biedroń, załączając fotomontaż zdjęcia Marsa, na którym widać kamyki ułożone w popularne hasło opozycji "***** ***". 

- I pomyśleć, że pańska formacja jako Wiosna miewała po 16% poparcia w sondażach. Ale w sumie to dobry znak, bo dziś w tym samym miejscu jest pańska podróbka - Szymon Hołownia. Wniosek jest jeden. Upadnie podobnie szybko i głośno, jak pan 

 - odpowiedział mu wiceminister Adam Andruszkiewicz z Prawa i Sprawiedliwości.

Krytycznych słów wobec Biedronia nie szczędzili także internauci. Większość komentatorów mocno krytykuje "żart" lidera Wiosny. 

 

 

 Źródło: Twitter, Niezalezna.pl

#Adam Andruszkiewicz #Robert Biedroń #***** ***

albicla.com@adriansiwek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo