"Zdradziła Petru, zdradziła Szłapkę... Cała Paulina". Scheuring-Wielgus o nowym nabytku Hołowni

Przejście Pauliny Hennig-Kloski z Koalicji Obywatelskiej do ruchu Szymona Hołowni jeszcze bardziej podzielił opozycję. - Zdradziła Ryszarda Petru, zdradziła Adama Szłapkę, zdradzi Hołownię. Cała Paulina - podsumowała koleżanka głównej bohaterki transferu Joanna Scheuring-Wielgus. Jej wypowiedź wypunktował senator Jacek Bury.

Joanna Scheuring-Wielgus
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

- Uwierzyłam w Szymona Hołownię -  oświadczyła dziś dotychczasowa posłanka Koalicji Obywatelskiej Paulina Hennig-Kloska, która przeszła do ruchu byłego prezentera telewizyjnego. Jej decyzja wywołała zaskoczenie tych, którzy jeszcze w czwartek usłyszeli od parlamentarzystki, że "nie może pójść do Hołowni" z powodu fundamentalnych różnic.

Politycy także odnieśli się do decyzji posłanki, która ostatnio reprezentowała Koalicję Obywatelską. Najostrzej wypowiedziała się wieloletnia koleżanka Hennig-Kloski. - Zdradziła Ryszarda Petru, zdradziła Adama Szłapkę, zdradzi Hołownię. Cała Paulina - skomentowała na Twitterze poseł Joanna Scheuring-Wielgus.

Na ten wpis odpowiedział Jacek Bury - senator, który od niedawna także związany jest politycznie z byłą gwiazdą telewizji TVN. Parlamentarzysta od Hołowni wypomniał Scheuring-Wielgus "zwiedzanie" wielu ugrupowań politycznych. 

- Napisała była posłanka Nowoczesnej, partii Teraz, była kandydatka z listy Wiosny Biedronia, obecna posłanka Lewicy. Cała Joanna - skomentował Bury.

Jak widać, decyzja o transferze z Koalicji Obywatelskiej do ruchu Hołowni jeszcze bardziej... podzieliła opozycję. W takiej atmosferze ciężko o konkrety. 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Jacek Bury #Joanna Scheuring-Wielgus #Paulina Hennig-Kloska #Szymon Hołownia

albicla.com@michalkowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo