Z OSTATNIEJ CHWILI

MSZ skierował do Niemiec notę dyplomatyczną ws. reparacji wojennych • • • Minister Rau: uregulowanie kwestii następstw agresji i okupacji niemieckiej powinno zawierać m.in. wypłacenie przez Niemcy odszkodowania za materialne i niematerialne szkody wyrządzone państwu polskiemu • • •

Tego jeszcze nie grali. Ludzie Hanny Zdanowskiej zapraszają na... pokaz zwierzęcych penisów

"Mój... jest większy niż twój? Czy rozmiar ma znaczenie? Przekonamy się podążając walentynkowym szlakiem męskich narzędzi miłości. To wspaniała okazja, by bliżej przyjrzeć się penisom ze świata zwierząt, tym dużym i małym" - piszą w mailach z zaproszeniami na pokaz pracownicy łódzkiego magistratu. Promocją w wykonaniu podwładnych Hanny Zdanowskiej zbulwersowana jest nawet... "Gazeta Wyborcza".

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Na pokaz zostali zaproszeni dziennikarze łódzkich mediów. W walentynki, czyli w najbliższą niedzielę, w zoo zostanie wytyczona - jak piszą organizatorzy - "wyjątkowa i odważna miłosna trasa", "ozdobiona" nalepkami - tu znów zacytujemy - "ze śmiałymi zdjęciami". Co ciekawe, nie ma ograniczeń wiekowych do obejrzenia wystawy, pomimo jej podtekstów erotycznych.

Jak zauważa "Polska The Times", od dwóch lat łódzkie zoo organizuje w walentynki pokazy i wykłady dotyczące miłości zwierząt. Dwa lata temu miał on nazwę "Zmysłowa miłość i dzikie żądze: sekrety intymnego życia zwierząt" (przy czym dostępny był tylko dla osób pełnoletnich. Wydaje się jednak, że w tym roku przekroczono granicę dobrego smaku.

Tym razem na spotkanie zaprasza Urząd Miasta Łodzi, pisząc, że ma nadzieję, iż pancernik włochaty... "ośmieli się pokazać to i owo". Bezpruderyjne spotkanie, a przede wszystkim fakt, że zajmuje się nim w godzinach pracy magistrat prezydent Hanny Zdanowskiej (PO), skrytykowała nawet przychylna jej "Gazeta Wyborcza".

Mamy pandemię. Codziennie odchodzą łodzianie, także ci zasłużeni dla miasta. Rośnie bezrobocie – w łódzkich urzędach pracy zarejestrowanych jest już 21,5 tys. bezrobotnych, a będzie jeszcze więcej, bo szykują się zwolnienia grupowe

 - wylicza dziennikarz "Wyborczej" argumenty za tym, że "organizowanie teraz tego typu konferencji jest kompletnym idiotyzmem". I trudno się z tym nie zgodzić.

Oburzony także radny

Oburzony takim rodzajem promocji ścieżki edukacyjnej jest łódzki radny PiS Sebastian Bulak. Na swoim profilu na FB napisał:

"Żenada, wstyd i dziecinada, to pierwsze słowa, które przychodzą na myśl po przeczytaniu komunikatu medialnego urzędu miasta Łodzi".

"To już druga w ostatnim czasie akcja promocyjna urzędu miasta Łodzi z podtekstem seksualnym. Spece od promocji Hanny Zdanowskiej najwyraźniej za bardzo wzięli sobie do serca maksymę - nieważne jak mówią, ważne byle mówili"

- napisał radny PiS. "Szkoda, że cała ta zabawa odbywa się kosztem podatnika, a całość wygląda tak jakby Hanna Zdanowska na stanowisku speców od public relation zatrudniała zboczeńców" - podsumował Bulak.

Radny PiS powiedział, że "PR-owcy urzędu miasta Łodzi przesadzili".

- Spece Hanny Zdanowskiej stwierdzili, że doskonałym pomysłem na promocję będzie rozpowszechnienie informacji o wystawie zwierzęcych penisów

- dodał Bulak.

 

 

 Źródło: niezalezna.pl, gazeta.pl, Polska The Times, Facebook, PAP

#pokaz #Łódź #zwierzęta #penis

albicla.com@ Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo