Jacek Kurski jest już na Albicla.com! Można obserwować profil prezesa Zarządu TVP

Liczba aktywnych użytkowników portalu Albicla.com stale rośnie. Medium społecznościowe Strefy Wolnego Słowa zyskuje popularność także wśród znanych osób życia publicznego. Swój profil na Albicli ma już też Jacek Kurski - prezes Zarządu Telewizji Polskiej.

Jacek Kurski
Fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska

Portal Albicla.com, w którym konto może założyć każdy internauta ceniący sobie wolność słowa, wystartował w drugiej połowie stycznia. To forum dyskusyjne, pozbawione cenzury praktykowanej przez światowych gigantów społecznościowych. Już na samym początku istnienia serwis Albicla.com wzbudził ogromne zainteresowanie internautów. Nie minął jeszcze miesiąc, a w nowym medium społecznościowym jest już kilkadziesiąt tysięcy aktywnych użytkowników.

W serwisie Albicla.com można znaleźć oficjalne konta wielu znanych osób, na czele z prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Andrzejem Dudą. Znane osoby życia publicznego, politycy, dziennikarze i artyści nie omijają Albicli, poprzez którą mogą dotrzeć do tysięcy osób. 

Dziś w serwisie społecznościowym Strefy Wolnego Słowa przywitano Jacka Kurskiego, prezesa Zarządu Telewizji Polskiej:

 

Oficjalny profil szefa TVP można obserwować pod adresem: albicla.com/JacekKurski

Albicla.com to portal społecznościowy dla wszystkich. Dołącz i Ty!

W telefonach komórkowych można już stworzyć skrót do Albicla.com, co znacznie ułatwi mobilną aktywność na naszym portalu społecznościowym.

Wszelkie instrukcje znajdziecie tutaj: Jak korzystać z Albicla mobilnie? To bardzo proste - przedstawiamy instrukcję krok po kroku

 

Źródło: niezalezna.pl

#Albicla #Jacek Kurski

albicla.com@michalkowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo