Do pierwszego z ataków doszło wczoraj przed godziną 19:00 na Chapman Road w Croydon, gdzie został zaatakowany mężczyzna. Poszkodowany trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Chwilę po godzinie 19:00 policja została wezwana do jednego ze szpitali, do którego trafiło czterech mężczyzn w wieku około 20 lat z ranami kłutymi oraz ciętymi. Stan jednego z nich jest ciężki.

Po godzinie 20:00 policja w Wisbeach Road w Croydon dostała kolejne wezwanie, tym razem dotyczące dwóch mężczyzn z ranami kłutymi. Jeden zmarł jeszcze przed przybyciem funkcjonariuszy policji i medyków, drugi chwilę po ich przybyciu. 

Przed 21:00 w Londynie policja została poinformowana o ataku na dwóch mężczyzn, którzy mieli rany kłute. Stan jednego z nich określany jest jako cieżki. 

Do ostatniego zdarzenia doszło po godzinie 21:00, kiedy to policja została wezwana do incydentu na Dingwall Road w Croydon. Jedna osoba została zatrzymana pod zarzutem ciężkiego uszkodzenia ciała. Zaatakowany mężczyzna takżę został aresztowany. Mimo ran, jego życiu nie zagraża niebezpieczeńśtwo. 

Na ten moment nie są znane szczegóły spraw. Nie wiadomo, jakie było podłoże ataków i czy są one ze sobą powiązane.