Telewizja Republika z rekordowym wzrostem. Liczba nowych widzów podwoiła się w 2020 r.

Rekordowy wzrost oglądalności w swojej historii, aż o 120 proc. względem zeszłego roku, zaliczyła w styczniu Telewizja Republika - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl rynek kanałów informacyjnych wzrósł w ciągu roku o 5 procent. Spośród czołowej ósemki z minionego roku największy wzrost oglądalności zaliczyła Telewizja Republika, którą oglądano w styczniu 2021 roku aż o 120,69 procent więcej, niż poprzednio. Zbliżyła się ona bardzo do stacji Polsat News 2.

Wśród czołowych trzech kanałów duży wzrost (49,14 proc.) zaliczył Polsat News, mniejszy TVN24 (10,43 proc.), natomiast stacja TVP Info zmniejszyła ilość swoich odbiorców (-13,84 proc.).

Zgodnie z najnowszymi danymi, największy dobowy udział w oglądalności wśród kanałów informacyjnych ma telewizja TVN24 z wynikiem 4,69 procent, następnie na "podium" znajdują się TVP Info (3,56 proc.) i Polsat News (1,90 proc.).  Największą stratę oglądalności zanotowała Superstacja, która w zestawieniu spadła z siódmej na ósmą lokatę.

 

 

 

 


Źródło: niezalezna.pl, wirtualnemedia.pl

#Telewizja Republika #oglądalność #wzrost oglądalności #telewizja #wirtualnemedia.pl

albicla.com@ Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo