20 stycznia 2021 roku oficjalnie wystartował portal Albicla.com, w którym konto może założyć każdy internauta ceniący sobie wolność słowa. Jest to forum dyskusyjne, pozbawione cenzury praktykowanej przez światowych gigantów społecznościowych. Co przyświeca Albicli? Pierwsze hasła: "Let AlBiCla - Let All Be Clear" - co w języku angielskim oznacza "Postawmy sprawę jasno". Drugą maksymą przyświecającą twórcom serwisu jest: „ABC – A Better Choice” - „lepszy wybór”.

Zasięgi serwisiu Albicla.com ciągle rosną!

Codziennie do nowego serwisu społecznościowego Albicla.com dołączaja nowi użytkownicy, a wśród nich - znane osoby życia publicznego, politycy oraz dziennikarze. Pojawiły się także konta ministerstw - dziś do Albicli dołączyło Ministerstwo Edukacji i Nauki, którym zarządza minister Przemysław Czarnek.

W serwisie Albicla.com jest już 50 tysięcy aktywnych użytkowników. Ciągle napływają kolejni - w rejestracji jest obecnie 130 tysięcy użytkowników.  Można więc się spodziewać, że społeczność Albicla.com w najbliższych dniach po raz kolejny znacząco wzrośnie!


W telefonach komórkowych można już stworzyć skrót do Albicla.com, co znacznie ułatwi mobilną aktywność na naszym portalu społecznościowym.

Wszelkie instrukcje znajdziecie tutaj: Jak korzystać z Albicla mobilnie? To bardzo proste - przedstawiamy instrukcję krok po kroku