Clifford Chance i kagiebiści od remontu Tu-154 » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Wspaniała seria siatkarzy ZAKSY w PlusLidze przerwana. "To nie ma znaczenia" - mówi Paweł Zatorski

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle była niepokonana w tym sezonie. Siatkarze pod wodzą charyzmatycznego trenera Nikoli Grbica wygrali wszystkie mecze w PlusLidze i Lidze Mistrzów. Każda seria ma jednak swój koniec i w niedzielę ZAKSA uległa 2:3 Asseco Resovii Rzeszów. Reprezentant Polski Paweł Zatorski przekonuje jednak, że nie ma to większego znaczenia.

ZAKSA przegrała pierwszy mecz w sezonie

ZAKSA dotychczas wygrała 19 spotkań ligowych z rzędu, pokonała również wszystkich rywali w europejskich pucharach. W niedzielnym spotkaniu PlusLigi przegrała z Resovią po tie-breaku.

Myślę, że ten licznik nie miał dla nas znaczenia, nie wiem nawet ile tych zwycięstw było. Mniejsza o to. Dzisiaj Rzeszów postawił nam trudne warunki. Dopiero od trzeciego seta zaczęliśmy swoją grę.Trener nastawiał nas, że dziś możemy mieć kłopoty, po ciężkim turnieju Ligi Mistrzów. Cieszymy się, że wróciliśmy do walki w tym spotkaniu, szkoda że nie udało się wygrać

- mówił po spotkaniu z Resovią libero ZAKSY - Paweł Zatorski.

Pierwsza porażka ZAKSY w sezonie - skrót meczu w linku poniżej

Po ciężkim turnieju Ligi Mistrzów w Bełchatowie nie mieliśmy dość czasu na regeneracją

- podkreślił Nikola Grbic. Dodał jednak "że nie jest to żadne usprawiedliwienie".

Okazja do rewanżu już w środę. ZAKSA ponownie zagra zAsseco Resovią, a mecz zostanie rozegrany w Rzeszowie.

Źródło: niezalezna.pl

#Paweł Zatorski #Asseco Resovia Rzeszów #PlusLiga #ZAKSA Kędzierzyn Koźle #siatkówka