Polska z Andorą na Legii. Selekcjoner Paulo Sousa z wizytacją na Łazienkowskiej

Nowy selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Paulo Sousa wizytował w czwartek stadion warszawskiej Legii, gdzie biało-czerwoni zagrają 28 marca z Andorą w eliminacjach mistrzostw świata. Sprawdzał główną murawę, boczne boiska i zaplecze.

Selekcjoner Paulo Sousa odwiedził stadion warszawskiej Legii
fot. Mateusz Kostrzewa/Legia.com

Sousa gościł na obiekcie przy Łazienkowskiej wraz ze swoim sztabem. Wizytacja trwała około pół godziny. Portugalczyk sprawdził infrastrukturę - m.in. główną murawę oraz boczne boiska.

Selekcjoner Paulo Sousa odwiedził stadion warszawskiej Legii

Selekcjoner dokonał także przeglądu strefy pierwszej drużyny, na którą składają się szatnie, siłownia, gabinety odnowy biologicznej czy jadalnia. Na wszystkie pytania Paulo Sousy odpowiadał dyrektor stadionu Łukasz Lipiec

- poinformował warszawski klub.

Dzień wcześniej Sousa, który w poprzednim tygodniu zastąpił Jerzego Brzęczka na stanowisku trenera kadry, przebywał w siedzibie PZPN. Tam spotkał się m.in. z prezesem Zbigniewem Bońkiem i otrzymał koszulkę reprezentacji Polski ze swoim nazwiskiem na plecach. W czwartkowe popołudnie Sousa weźmie udział w zdalnej konferencji prasowej.

Polscy piłkarze rozpoczną eliminacje mistrzostw świata od wyjazdowego meczu z Węgrami 25 marca. Trzy dni później podejmą Andorę, a 31 marca zagrają na wyjeździe z Anglią.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Paulo Sousa #piłka nożna #Polska-Andora

jm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo