Nie dotarł link aktywacyjny od Albicla.com? Sakiewicz: Część skrzynek mailowych blokuje komunikaty przesyłane z portalu

Twórcy Albicla.com informują wszystkie osoby, które jeszcze nie otrzymały maila potwierdzającego rejestrację w serwisie, jak uzyskać dostęp do portalu społecznościowego. Redaktor Tomasz Sakiewicz ujawnia, że część skrzynek mailowych blokuje komunikaty wysyłane z nowego portalu społecznościowego, co w wielu przypadkach utrudniało w ostatnich dniach proces rejestracji i logowania. Jeśli w ciągu godziny od rejestracji nie dotrze mail z potwierdzeniem, należy ponowić próbę ze skrzynki w innej domenie.

Już ponad 40 tys. osób jest użytkownikami serwisu Albicla, a próbę rejestracji podjęło ponad 120 tysięcy. 
- mówi w rozmowie z portalem niezalezna.pl redaktor Tomasz Sakiewicz.

Wiele osób w ostatnich dniach zgłaszała problemy z rejestracją i informowała o braku wiadomości e-mail z potwierdzeniem założenia konta w serwisie społecznościowym. Redaktor Sakiewicz zwraca uwagę, że część skrzynek mailowych blokuje komunikaty przesyłane z portalu Albicla.com

Wiemy o tym, że niektóre skrzynki pocztowe blokują loginy rejestracyjne od Albicli. Wszystkich, którym nie udało się w pierwszych dniach zalogować prosimy o ponowną próbę rejestracji, a jeśli w ciągu godziny nie dotrze do Państwa mail prosimy o próbę rejestracji ze skrzynki w innej domenie, u innego dostawcy usług.
- mówi redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie".

W razie poważnych problemów twórcy serwisu społecznościowego Albicla.com proszą o zgłoszenia na mail kontakt@gazetapolska.pl20 stycznia 2021 roku oficjalnie wystartował portal Albicla.com, w którym konto może założyć każdy internauta ceniący sobie wolność słowa. Jest to forum dyskusyjne, pozbawione cenzury praktykowanej przez światowych gigantów społecznościowych. Drugą maksymą przyświecającą jest: „ABC – A Better Choice”, co w języku angielskim oznacza „lepszy wybór”.

Prezydent Andrzej Duda założył oficjalne konto na portalu Albicla.com. Głowa państwa będzie się tam posługiwać loginem AndrzejDuda. Wcześniej na portalu konta utworzyli m.in. wicepremier Piotr Gliński, czy znani politycy Ryszard Czarnecki, Antoni Macierewicz, Sebastian Kaleta, Dominik Tarczyński, Marcin Horała. Dołączenie do społeczności Albicli zapowiedział też poseł Lewicy Andrzej Szejna - jest to bowiem portal dla każdego, bez cenzury, niezależnie od wyznawanych poglądów.

 

 


Źródło: niezalezna.pl, Albicla.com

#Albicla.com #Tomasz Sakiewicz #rejestracja

Piotr Łukawski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo