Brodate cheerleaderki w USA

  

Prezydent Joe Biden w pierwszym dniu urzędowania wydał 15 rozporządzeń wykonawczych, które w założeniu mają zmienić politykę realizowaną przez Donalda Trumpa. Wśród takich rozporządzeń, jak m.in. strategia zwalczenia pandemii COVID-19, wstrzymanie budowy muru na granicy z Meksykiem czy wycofanie zakazu przyjazdu do USA osób z niektórych krajów muzułmańskich, znalazło się rozporządzenie, które rozszerza prawa uczniów transpłciowych.

Od tej pory w szkolnych zawodach sportowych z kobietami będzie mógł startować każdy mężczyzna, który stwierdzi, że akurat tego dnia czuje się kobietą. „Dzieci powinny móc uczyć się bez lęku o to, czy będą mogły wejść do szatni, łazienki czy wziąć udział w zawodach sportowych (…) bez względu na ich tożsamość płciową czy orientację seksualną” – obwieszcza dyrektywa podpisana przez Bidena. Od tej pory w zawodach, w których startowały tylko kobiety, będą miały za konkurentów biologicznych mężczyzn. Oczami wyobraźni widzę te brodate cheerleaderki w kusych spódniczkach tańczące przed finałowym meczem koszykówki w lidze NBA czy kolejki młodzieńców, którzy w tym dniu poczuli się dziewczynami, stojących przed szatniami i łazienkami koleżanek ze szkoły.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts