Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Olimpijski spokój Roberta Lewandowskiego. Kapitalne trafienie polskiego napastnika Bayernu Monachium

Co klasa, to klasa. Robert Lewandowski po raz kolejny potwierdził, że jest obecnie najlepszym napastnikiem na świecie. Polski napastnik Bayernu Monachium mimo presji obrońcy z olimpijskim spokojem położył na ziemi bramkarza Schalke i zdobył 23. gola w tym sezonie Bundesligi.

Piękny gol Roberta Lewandowskiego w meczu z Schalke

Bayern Monachium w 18. kolejce rozgrywek spotkał się z Schalke Gelsenkirchen i było jasne, że Bawarczycy umocnią się po meczu z czerwoną latarnią ligi na pozycji lidera. Mecz nie okazał się jednak spacerkiem. Faworyci prowadzili po golu Thomasa Mullera w 33. minucie.

Minimalną przewagę powiększył w drugiej połowie Robert Lewandowski. Polak w 54. minucie spotkania kapitalnie przyjął dalekie podanie Joshuy Kimmicha. Wytrzymał presję obrońcy i ze stoickim spokojem ograł Ralfa Fahrmanna, po czym umieścił piłkę w siatce.

Kapitalne zachowanie Roberta Lewandowskiego

Spotkanie trwa - ostateczny wynik podamy po jego zakończeniu.

Aktualizacja

Robert Lewandowski opuścił boisko w 80 minucie, a Bayern dołożył w końcówce jeszcze dwa gole. Trafiali ponownie Muller oraz Alaba i Bawarczycy pokonali Schalke ostatecznie 4:0.

Źródło: niezalezna.pl