Z OSTATNIEJ CHWILI

Prezydent Biden: Putin nas nie zastraszy; będziemy wspierać Ukrainę i jesteśmy w pełni gotowi do obrony każdego centymetra terytorium NATO • • • Prezydent Biden: uszkodzenie gazociągów Nord Stream było celowym aktem sabotażu; nie wierzcie w to, co mówi Putin • • •

Premier złożył życzenia babciom i dziadkom: "Życzę Wam zdrowia, wiary i nadziei"

Jesteście potrzebni nie tylko swoim wnukom, ale nam wszystkim - napisał w czwartek szef rządu Mateusz Morawiecki składając seniorom życzenia z okazji dni: Babci i Dziadka. Życzę wam zdrowia, wiary i nadziei, że już wkrótce wrócimy do normalności - dodał premier.

premier Mateusz Morawiecki / Fot. Adam Guz / KPRM

- "Jak optymistyczne, pełne śmiałych planów i marzeń były ubiegłoroczne święta naszych Babć i Dziadków. Uświadomiłem to sobie oglądając film, który nagraliśmy dla nich w ubiegłym roku. Wkrótce potem w Polskę uderzył koronawirus, który tę perspektywę zmienił, choć na szczęście nie w każdym przypadku"

- napisał w czwartek Morawiecki we wpisie na Facebooku.

- "Przypominając ten pełen optymizmu klip chciałbym życzyć Wam, najdroższe Babcie i najszacowniejsi Dziadkowie, przede wszystkim zdrowia, wiary i nadziei, że już wkrótce wrócimy do normalności oraz stałego poczucia, że jesteście potrzebni nie tylko swoim Wnukom, ale nam wszystkim. I żeby Wasze bardziej śmiałe pomysły też udało się wkrótce zrealizować. Pięknego święta drodzy Seniorzy"

- napisał premier.

21 stycznia w Polsce obchodzony jest Dzień Babci, dzień później swoje święto mają dziadkowie. 

 

 

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Dzień Dziadka #Dzień Babci #Mateusz Morawiecki #premier

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo