Nitras to ma nosa!

  

Pamiętają Państwo tytułowego bohatera książki Carla Collodiegio „Pinokio”, którego kłamstwa demaskował wydłużający się nos? Dziś można by napisać kontynuację przygód drewnianego pajacyka, lecz tym razem z posłem Sławomirem Nitrasem w roli głównej.

„Dzieci na sanki – zakaz. Na siłownie – zakaz. Galerie zamknięte. Za to seniorzy muszą się tłoczyć w kolejkach pod przychodniami” – wyżalił się poseł Nitras na Twitterze. Szkopuł w tym, że dołączone do wypowiedzi zdjęcie pochodzi z października 2020 r., gdy nie było szczepień na COVID-19, ale szczepiono na grypę, a kolejka była dlatego, że przychodnia zrezygnowała z telefonicznej rejestracji. Wygląda na to, że poseł i jego partyjni koledzy już dawno pogubili się w rzeczywistości fake newsów i manipulacji, którą tworzą. O manipulacjach tej formacji można by nakręcić telenowelę. Każdy atak, największa bzdura stają się dlań uświęcone, jeśli są wymierzone w rządzących. Z niecierpliwością czekam, aż do języka polskiego wejdzie żartobliwe powiedzenie: „prawdomówny jak Nitras”.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie, niezalezna.pl,

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts