Warszawa: Wycinali katalizatory z samochodów

Trzech mężczyzn podejrzanych o usiłowanie oraz wycięcie katalizatorów zatrzymali policjanci z warszawskiego Targówka - powiedziała mł. asp. Irmina Sulich z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. W samochodzie należącym do zatrzymanych znaleziono narzędzia i wycięty katalizator.

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Policjanci z komisariatu na Targówku otrzymali przed kilkoma dniami informację o osobach, które 'tną coś' w samochodzie zaparkowanym przy ul. Fersta

 - przekazała mł. asp. Irmina Sulich.

Więcej funkcjonariusze dowiedzieli się na miejscu w trakcie rozmowy ze zgłaszającym zdarzenie. "Ustalili, że chodziło o pojazd marki Audi, obok którego stał mężczyzna i swobodnie rozmawiał z dwoma kolegami" - relacjonowała. Okazało się, że uniesiony na lewarku samochód miał uszkodzony zamek. "Dlatego policjanci postanowili obejrzeć podwozie i zauważyli wycięty fragment rury wydechowej" - zaznaczyła.

Mundurowi podczas przeszukania samochodu należącego do mężczyzn ujawnili szlifierkę kątową podłączoną do ładowarki i dwie tarcze do cięcia, a w bagażniku znaleźli skradziony katalizator od innego pojazdu. Jeden z zatrzymanych przyznał, że wycięli go z pojazdu marki Peugeot

- podała policjantka.

Wszyscy podejrzani zostali przewiezieni do policyjnej celi. Dwóch - w wieku 28 i 30 lat - usłyszało zarzuty kradzieży i uszkodzenia mienia, natomiast 24-latek zarzut usiłowania kradzieży.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Warszawa #Targówek #katalizator #złodzieje

tm
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo