Śmiertelne pobicie sprzedawcy w Ząbkach. Policja prosi o pomoc kierowców

Trwają poszukiwania sprawcy pobicia, które przyczyniło się do śmierci pana Stanisława - właściciela sklepu w Ząbkach (woj. mazowieckie). Policja zwraca się z prośbą o pomoc do kierowców, którzy przejeżdżali w rejonie sklepu w feralnym dniu.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Do ataku na 67-letniego właściciela sklepu doszło przy ul. Powstańców w podwarszawskich Ząbkach. Brutalnie pobity mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Sprawca nie został jeszcze ujęty. Policjanci robią wszystko, co mogą, aby zatrzymać osobę, która dopuściła się tej zbrodni. Tym razem wystosowali prośbę do kierowców. 

- W związku z zabójstwem z dnia 10 stycznia w Ząbkach zwracamy się z prośbą do kierujących o przekazanie nagrań z rejestratorów jazdy pojazdów, które przemieszczały się w tym dniu m.in. ulicami Powstańców, Maczka, Złota, Podleśna w godz. 17-19.

- poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Nagrania można przekazać bezpośrednio do Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji (tel. 477236559) lub do najbliższej jednostki policji, wskazując na komórkę prowadzącą sprawę

 

Źródło: niezalezna.pl

#policja #pobicie #Ząbki

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo