Nowy serial Max Original powstaje na kanwie książki "Seks w wielkim mieście" Candice Bushnell oraz oryginalnego serialu telewizyjnego stworzonego przez Darrena Star. Serial będzie kontynuował historie Carrie, Mirandy i Charlotte. Produkcja 10-odcinkowego, półgodzinnego serialu ma się rozpocząć późną wiosną w Nowym Jorku.

Sarah Aubrey, szefowa oryginalnych produkcji w HBO Max, w oficjalnym oświadczeniu prasowym podkreśliła, że jest podekscytowana tym, iż fani mogą zobaczyć, jak ewoluowały historie kultowych postaci od czasu oryginalnego serialu i filmów.

Jak podaje serwis Deadline.com, Kim Cattrall, nie wróci, aby zagrać Samanthę Jones.

Chcąc najwyraźniej uzupełnić lukę po uwielbianej przez widzów Kim Cattrall, producenci planują zaprosić do współpracy cały zastęp "nowych twarzy". Jak podaje pudelek.pl, dziennikarze brytyjskiego The Mirror trafili właśnie na trop pierwszej gwiazdy, która najprawdopodobniej zagra w kontynuacji Seksu w wielkim mieście. Według ich doniesień, na ekranie będziemy mieli okazję zobaczyć 71-letnią... Caitlyn Jenner.

Caitlyn udziela się publicznie od prawie 50 lat. Świetnie nadaje się do tej roli. Producenci szukają nowych twarzy do serialu, ale zależy im na osobach, z którymi widownia jest dobrze zaznajomiona i które są jej bliskie

- zdradza informator tabloidu.

Wybór zadeklarowanej republikanki może nieco dziwić, trzeba jednak pamiętać, że oryginalny serial wielokrotnie oskarżany był o brak różnorodności wśród przedstawionych bohaterów. Obecność na ekranie Caitlyn Jenner mogłaby okazać się więc środkiem zapobiegawczym przeciw kolejnym głosom krytyki.