W Warszawie... znów awaria! Część Ursynowa bez dostaw ciepła

W Warszawie doszło do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej! Tym razem na Ursynowie. - Bez dostaw ciepła jest 19 budynków - przekazała Veolia Energia Warszawa. Ciepło powinno wrócić do lokali w poniedziałek o godz. 16.00.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Jak przekazała rzeczniczka spółki Veolia Energia Warszawa Aleksandra Żurada, awaria dotyczy hotelu, który znajduje się przy ul. Poleczki. "Aby się tam dostać i zdiagnozować trzeba było odciąć od ciepła więcej budynków" - powiedziała. Początkowo było to 50 adresów, obecnie jest ich 19, znajdują się przy ul. Hołubcowej, Łączyny, Osmańskiej, Poleczki i Salsy.

Rzeczniczka poinformowała, że do awarii doszło o godz. 16.25. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest na poniedziałek na godz. 16.00. 

W piątek po uszkodzeniu rury sieci ciepłowniczej na ul. Jagiellońskiej ogrzewania nie było w ponad 60 praskich budynkach, później tego dnia do awarii doszło też na Kabatach, a jej skutki dotknęły prawie 20 budynków. Do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej doszło w sobotę na ul. Jagiellońskiej, krótko po naprawie poprzedniej. Ta awaria została już naprawiona i ciepło do budynków powinno wrócić ok. godz. 20.00.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Ursynów #awaria #Warszawa

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo