„Mała Sycylia” bez piorunów. Kibice do Owsiaka: osiągnąłeś więcej, niż tata milicjant!

„Zamiast oglądać >>netflixy<< idź na mróz! Zamaluj esesmańską błyskawicę. Dlaczego jest tak, że ludzie śpią w jakimś zabójczym letargu? Ludzie dziś w Polsce, ale także w innych krajach cywilizacji łacińskiej interesują się tylko i wyłącznie samymi sobą. Własny ogródek, >>moja mojszość<<, przyjemności, opinie na temat świata kalkowane z mediów głównego nurtu. Dlaczego tak jest? My nie wiemy... a zresztą, może i wiemy, jednak być może są mądrzejsi od nas, którzy podejmą działanie... Są? Naprawdę? To fajnie, ale na razie słabo to widać” – napisali w kolejnym manifeście kibice Bałtyku Gdynia z grupy Prawicowy Bałtyk. Z murów Trójmiasta usunęli napisy „Piekło kobiet”, „Antifa zone” i „J…ć PiS”. Pojawił się za to przekaz dla Jerzego Owsiaka, od czasów PRL manipulującego kolejnymi pokoleniami buntującej się młodzieży.

fot. Prawicowy Bałtyk

„Dziś wieczorem w Gdańsku i Gdyni odwiedzamy siedziby redakcji znanych mediów, by w ten symboliczny sposób zamanifestować naszą niezgodę na świat jaki nam te media kreują. Gazeta Wyborcza oraz lokalny, przyspawany do samorządu portal Trójmiasto.pl - tak to są takie dwa przykłady bardzo klasyczne tego, jak dziś odmóżdża się ludzi. I deprawuje” – napisali kibice Bałtyku Gdynia na profilu Prawicowy Bałtyk. Przed trójmiejskimi redakcjami stanęli z transparentem „Stop cenzurze!!! Wolność słowa!!!”.

W swoim wpisie grupa nawiązała do filmu „Taśmy Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy”:

„Trójmiasto, Mała Sycylia, właśnie za sprawą takiego bagna jak zabetonowane kanały komunikacji, zblatowane media w rejonie gdzie >>wszyscy wszystkich znają<< i >>wszyscy wszystko wiedzą<<. Tak Panie i Panowie z lokalnych portali – wy wiecie o czym piszemy! Wiecie i zamilczycie. Znamy się, znamy od lat. Cóż, raczej się nie polubimy”. Działalność lokalnych mediów ocenili następująco: „ukrywanie patologii to brak wolności i bezprawie, cenzura złodziejska i współudział”.

Swoją akcję na mieście kibice opisali: „jak zwykle czyścimy miasto z symboli hitlerowskich”. Zaapelowali, by Polacy podejmowali podobne akcje i nie bali się konsekwencji: „Człowiek dziś, od urodzenia jest bombardowany medialnym wrzaskiem, od dziecka jest hodowany do roli i mentalności przestraszonego włościanina, z tym że włościanin kiedyś miał wiarę w Boga, dziś zaś ludziom się tę wiarę wyrywa z serc siłą, przy pomocy nienawiści, pogardy i odwracania znaczenia wartości. Dzieje się to na skalę przemysłową”.

Swój żartobliwy przekaz skierowali też do Jerzego Owsiaka:

„Okrągła 29 Rocznica! Piękny Jubileusz! Jurek Owsiak! 29 lat kłamstw, oszustw i deprawacji nie tylko młodzieży, ale wszystkich!!! Jurek „Gratulujemy”!!! Przepraszamy zarazem że tylko tą oficjalną cyfrę 29 Ci przybijamy Misiu, wszak co starsi Czytelnicy na pewno pamiętają występy Jubilata w końca lat 80 tych, Towarzystwo Przyjaźni Chińskich Ręczników, >>Uwolnić Słonia!<<, itd...Tak, Jurek już od lat swych młodych kpił i wyśmiewał walkę Narodu Polskiego z komuną! Nawet  Twój Tata Milicjant nie osiągnął tyle na gruncie pacyfikacji ludzkich umysłów co Ty Jurek”.

Cały tekst dostępny jest na fb Prawicowego Bałtyku:

 Źródło: niezalezna.pl

 

Piotr Lisiewicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo