Jak wygrać internet?

  

To, co się stało w USA w ostatnich dniach, zszokowało wszystkich. Donaldowi Trumpowi, wciąż mającemu dostęp do amerykańskich głowic nuklearnych, został odebrany dostęp do Facebooka i Twittera. Coraz głośniej mówi się o cenzurze w USA. Na polską prawicę również padł blady strach. Czy u nas serwisy społecznościowe również będą wprowadzać cenzurę?

Jednak nawet jeśli wprowadzą, to ich cenzurę można obejść. Bo młodzież dawno już buduje swój światopogląd gdzie indziej. Wystarczy popytać wnuki, dzieci, młodsze rodzeństwo. Młodzież buduje dziś poglądy w oparciu o memy.

Prawa strona musi stać się aktywna na milionowych serwisach memowych, takich jak Kwejk.pl, Jbzdz.com.pl czy Demotywatory.pl. Na początek wystarczy pozakładać tam konta i plusować prawicowe memy. Później produkować samemu. Tak można wygrać internet.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts