A KO sobie dryfuje…

  

Koalicja Obywatelska poszukuje nie tylko programu, lecz także tożsamości. Mimo ewidentnej zniżki formy i wahań sondażowych u rządzących partia Borysa Budki jest właściwie nieobecna. Można odnieść wrażenie, że dziś głównym oponentem PiS w Sejmie i w mediach społecznościowych jest Konfederacja, zachęcająca do łamania obostrzeń i otwarcia gospodarki.

KO jest w rozkroku: z jednej strony niby popiera lockdown, a z drugiej tradycyjnie wszystko krytykuje. W dodatku politycy opozycji nie potrafili jednoznacznie odciąć się od zaszczepionych poza kolejką celebrytów. Mało tego, ich medialne ramię w postaci „Gazety Wyborczej” i „Newsweeka” wręcz pochwaliło ten proceder. Czasy kryzysu są testem na dojrzałość i sprawność polityczną, zdolność zaproponowania wyborcom alternatywy. Platforma nie ma ani jednego, ani drugiego. Jest dzisiaj nikomu niepotrzebna.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts