Lubelska recepta dla lotnisk

  

Branża lotnicza to jeden z tych sektorów, które najpoważniej ucierpiały w wyniku epidemii. Widać to chociażby po sytuacji lotnisk regionalnych w Polsce, które znajdują się w coraz gorszej sytuacji finansowej. Dlatego warto wziąć przykład z Portu Lotniczego Lublin, który chcąc zwiększyć przychody, zamierza uruchomić obsługę cargo na dużą skalę.

Dzięki temu, nie czekając z założonymi rękoma na pomoc państwa, choć częściowo nadrobi spadki wynikające z bardzo małej liczby pasażerów i poważnych cięć połączeń przez linie lotnicze. Będzie to miało także pozytywny wpływ na rozwój gospodarczy regionu. Przede wszystkim jednak działania te zaprocentują w przyszłości, która dla sektora lotniczego tymczasem nie rysuje się w zbyt jasnych barwach. Przetrwają tylko najsilniejsi i najbardziej pomysłowi.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts