Tajemnica notowań PiS

  

„Chcemy bardzo mocno poprawić szanse rozwojowe terenów zaniedbanych w czasach III RP” – mówił premier Mateusz Morawiecki, inaugurując rządowy program wsparcia dla terenów po-PGR-owskich. Nabór wniosków o dofinansowanie inwestycji w gminach, w których w przeszłości funkcjonowały PGR-y, ruszył na początku stycznia.

Do gmin trafią środki finansowe w wysokości 250 mln zł. Liberałowie zareagowali jak zwykle, czyli histerią i kłamstwami. Zaczęto wygadywać głupstwa, że „PiS odbudowuje PGR-y”. Co rozsądniejsi zwolennicy gospodarczego liberalizmu milczeli albo mówili, że nie da się po 30 latach zaprzeczyć strukturalnym zaniedbaniom, jakie uczyniły z wielu po-PGR-owskich rejonów strefy ciągłego niedorozwoju i obszary szczególnie demograficznie zagrożone. Często słyszę głosy zdumienia wśród wielkomiejskiej inteligencji: dlaczego PiS wciąż ma tak wysokie notowania, skoro mamy pandemię? Nie dzieje się tak tylko dlatego, że „prości ludzie nie cierpią elit”. Zjednoczona Prawica potrafi pokazać, że spełnia obietnice wobec tych, których cała reszta klasy politycznej po każdych wyborach zostawiała z niczym.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts