Marsz spętanych kolorową taśmą

  

Przykra sprawa. Staliśmy się w dużej części niewolnikami. Czyimi? Oczywiście portali społecznościowych i komunikatorów. Fejsów, twitterów i innych. Czasami widuje się na ulicach miast wycieczki przedszkolaków. Dzieci idą za panią przedszkolanką, trzymając się różnokolorowych szarf. Tu, oczywiście, chodzi o bezpieczeństwo najmłodszych. My też tak idziemy, tyle że za lewackimi twórcami wspomnianych wyżej portali.

Grzecznie, w rządku. Jeśli chcielibyśmy się wychylić, napisać coś przeciw wyznaczanemu przez lewactwo trendowi bądź któremuś z lewackich świętych, za chwilę nas w tym rządku już nie będzie. Zostaniemy zbanowani, wyrzuceni, zablokowani. Na razie nie grozi to karą długoletniego więzienia lub śmierci. Na razie! I jeszcze jedno. Oczywiście doskonale zdaję sobie sprawę, że w polskich wersjach tych mediów można poruszyć znacznie więcej tematów niż na Zachodzie. Ale to też do czasu. A gdy coraz mniej ludzi kupuje gazety, to właśnie te internetowe portale są dla dużej części społeczeństwa drogowskazem życiowych i politycznych wyborów. Jeśli nic z tym szybko nie zrobimy, to niezbyt kolorowa nas czeka przyszłość. A właściwie to bardzo kolorowa. Tęczowa i czerwona.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts